Хәбәр яңадан җиһазлар һәм сына лаборатория рен сайлап алуда катнашуга заявкалар сорату турында

2021 елның 6 августы, җомга

«Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты каршындагы Энергия саклау технологияләре үзәге» дәүләт автоном учреждениесе түбәндәге темалар буенча эшләр уздыру өчен үзгәртеп кору җайланмалары һәм Сынау лабораторияләре пунктларын сайлап ала:

Җиһазлар бүлү пунктлары

Табигый газны мотор ягулыгы буларак куллануга Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль учреждениеләренең транспорт чараларын яңадан җиһазлау эшләрен башкару

Сынау лабораторияләре

Мотор ягулыгы сыйфатында табигый газны куллануга транспорт чарасы яңадан җиһазына кадәр һәм аннан соң техник экспертиза ясау

Гаризалар бирү вакыты: 09.08.2021 дән 11.08.2021 (шул көнне кертеп).

Гаризалар PDF форматында электрон почта аша кабул ителә ilgiz.khayrullin@tatar.ru.

Сайлап алуда катнашучыларга таләпләр сайтта бәян ителде https://cet.tatarstan.ru/gas_fuel.htm мотор ягулыгы сыйфатында компримирланган табигый газны (метанны) куллануга Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль транспорт чараларын яңадан җиһазлау чараларын оештыру һәм үткәрү тәртибендә.

Нәтиҗәләр ясау: 12.08.2021 «Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты каршындагы Татарстан Республикасы энергияне сак тоту технологияләре үзәге» ДАУның бердәм комиссиясе.