«РМЗ РариТЭК» ҖЧҖ директоры Татарстан Республикасы Төбәк компетенцияләр үзәге экспертларын бүләкләде

2021 елның 7 июне, дүшәмбе

Чаллы шәһәрендә «Хезмәт җитештерүчәнлеге» милли проекты кысаларында «РМЗ Раритэк» ҖЧҖ предприятиесендә «LOTOS» автобуслар җитештерү процессын оптимальләштерү» пилот проекты буенча эшче төркемнең актив катнашучыларын бүләкләү булды.

Предприятиесе директоры Шпорт Юрий Александр улы башкарыла торган чараларның мөһимлеген, Татарстан Республикасы Төбәк компетенциялр үзәге экспертларының югары квалификациясен, шуымлай ук-гамәлгә кертелгән чаралардан и турыжираййде кертелгән чаралардан и турыжлг кертелгән чаралардан и турыжлг кертелгн чаралардан и турыж.

Белешмә:

«РМЗ РариТЭК» ҖЧҖ - ул динамик үсә торган, «РариТЭК Холдинг» АҖенең оригиналь газ җиһазлары җитештерүдә махсуслашкан җитештерү-техник бүлекчәсе, «КАМАЗ» ГАҖ, «УРАЛ» АЗ АҖ һәм «Хендэ Трак Бас Рус» ҖЧҖнең җайлашу һәм җитештерү автомобильләренә урнаштыру. РМЗ эшчәнлегенең төп юнәлешләреннән берсе - LOTOS үз бренды астында автобуслар җитештерү һәм аларны бөтен тормыш циклы дәвамында озата бару.

Чыганак: ppt.tatarstan.ru