ММЧ арасында республика конкурсы

2021 елның 21 марты, якшәмбе

Массакүләм мәгълүмат чаралары һәм предприятиеләрнең матбугат хезмәтләре арасында Республика конкурсында катнашырга чакырабыз.

Массакүләм мәгълүмат чаралары һәм предприятиеләрнең матбугат хезмәтләре арасында республика конкурсы (алга таба - массакүләм мәгълүмат чаралары конкурсы) Татарстан Республикасында үткәрелә торган энергетика, матди, финанс, хезмәт һәм административ ресурсларны файдалануны яктыртуга һәм пропагандалауга, эшчәнлекнең барлык өлкәләре белгечләренең һәм халыкның энергия ресурсларын нәтиҗәле, энергия ресурсларын саклаучы, табигатьне саклау чараларына кызыксынуын үстерүгә һәм аларга ярдәм итүгә юнәлдерелгән.

Катнашуга заявкалар 2021 елның 1 мартыннан 31 мартына кадәр (шул көнне кертеп) электрон почтага кабул ителә: cetrt@mail.ru

Катнашу шартлары белән танышырга була: http://tef.tatar/tat/concurs/tef-konkurs-smi/

Гаризаларыгызны көтәбез!